Naše výrobky

Podle materiálupodle materiálu
Všechny produktyvšechny produkty

Akční produkty

Zpět

OWATROL DEKS OLJE D.1 - Saturační a konzervační olej s UV ochranou

DEKS OLJE® D.1 je olej, který nasákne do dřeva, doslova dřevo nasytí a nahradí již vyprchaný přírodní olej obsažený ve dřevě. Vytlačuje vlhkost a vzduch, vyplňuje póry dřeva olejem, obohacuje a stabilizuje dřevo za účelem poskytnutí dlouhotrvající ochrany interierového i exteriérového dřeva.

Průhledný olej DEKS OLJE® D.1 netvoří film a zvýrazňuje přirozenou krásu dřeva. Zároveň je velmi jednoduchý na údržbu, nevyžaduje broušení ani odstraňování.  

DEKS OLJE® D.1 je vhodný pro vnitřní i venkovní použití a použití na lodě.

Vydatnost prostředku při prvním nátěru je 1-4 m2/1 litr. Údržba povrchu 8-12 m2/1 litr. Skutečná vydatnost se bude lišit v závislosti na metodě nanášení, typu, struktuře a pórovitosti povrchu.

 

OWATROL AQUADECKS MOVINGUI - Nátěr na vodní bázi s UV ochranou

AQUADECKS® je penetrační a přilnavý finální nátěr na dřevo s UV ochranou, který poskytuje pružnou, dlouhotrvající bohatou matnou barvu.

AQUADECKS® vsakuje, proniká do dřeva a stabilizuje jej za účelem sníženi vzniku prasklin, deformací a jiných poškozeni způsobených vlhkosti a sluncem. Obsahuje vysoce kvalitní transoxide pigmenty pohlcující UV záření.

AQUADECKS je vhodný pro vnitřní i venkovní použití. Lze aplikovat na vodorovné i svislé plochy. Vhodný pro všechny typy dřeva, včetně tvrdých exotických dřevin. 

Vydatnost prostředku při prvním nátěru je 5 m2/1 litr ve 2 vrstvách. Údržba povrchu 10-12m2/1 litr. Skutečná vydatnost se bude lišit v závislosti na metodě nanášení, typu, struktuře a pórovitosti povrchu.

 

Doprava zboží ZDARMA pro objednávky nad 2000 Kč nebo 100 € (včetně 21% DPH).